کتاب شبکه

کتابی برای دنیای مجازی

کتاب شبکه

کتابی برای دنیای مجازی

کتاب شبکه

با ظهور و بروز اینترنت و گِره خوردن زندگی‌ها به زلفش کم کم بخشی از دنیای ما منتقل شد به این شبکه مجازی، « کتاب شبکه» شرحی است بر این نیمه مجازی کمتر دیده شده. باشد که اثری از من بر دیوارهای اینترنت به یادگار بماند.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
پربیننده ترین مطالب

کجاست آن توان سایبری؟!

يكشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۴، ۰۴:۵۶ ب.ظ

توان سایبریوقتی صحبت از «توان سایبری» ایران می‌شود کسی نیست که بتواند منکرش شود. حتی آمریکا و اسرائیل هم به توانایی‌های سایبری ایران اعتراف کردند. شاهد ادعاء هم فیلترینگ‌های هوشمندی که یه جایی یقه همه ما رو گرفته و با جمله دسترسی به این تارنما مسدود است ما را سوپرایز کرده.

من می‌خواستم بگم زشت نیست با این همه توان سایبری موعد انتخاب واحد که می‌شود دانشجویان مملکت مثل درازگوش در گل مانده ساعت‌ها تلاش کنند برای برداشتند یکی چند واحد ناقابل و در نهایت هم دچار مشکلات اعصاب و روان شوند؟! پس کجاست آن توان سایبری که دسیسه‌های دشمن دژخیم از ویروس و کرم‌های اینترنتی تا ناتوی فرهنگی را یک به یک دفع می‌کند؟

از همین تریبون از ارتش سایبری ایران درخواست می‌کنم مدتی بیخیال اپوزیسیون منفور مرتد ضد انقلاب و هم پالگی‌هایش شود و دستی به سر و گوش سایت‌های دانشگاهی بکشد که وضعشان بسیار خراب است و نیمی از عمر دانشجویان در تعامل با این وبسایت‌ها به هدر رفته است.

نظرات  (۴)

سلام  با تبادل لینک و دنبال کردن موافق بودی خبر بدهید.
با سلام و درود
و برای این دیرکرد نیز پوزش می طلبم!
امید است منزل نو سال های سال بماند برایتان و نوادگانتان نیز از آن بهره ببرند!

جدای از لفظ قلم، دراز گوش در گل مانده رو خوب اومدی :دی

من که همیشه انتخاب واحدهام کلا می موند واسه وقت حذف و اضافه!!!
واقعا بچهای ایران نخبن
ایولاااااااااااااااااااااااااااااااااااا ایرانیای عزیز
پاسخ:
واقعا ایولا اگه لطف کنن سایت دانشگاه‌  را هم درست کنن یک ماشاءالله دارند.